Edufarma to nie tylko obóz czy szkoła, to coś znacznie więcej. To czas spędzony z fantastycznymi ludźmi w miłej, rodzinnej atmosferze, wykonywanie kreatywnych zadań, dużo śmiechu i radości oraz przede wszystkim kształcenie własnych umiejętności przy dobrej zabawie ♥ Jeśli choć raz to poznasz, na pewno będziesz chciał tam powrócić! wiem z własnego doświadczenia.

 

 

Milena Fortuna, Solec Zdrój

Na czym polega ten fenomen EduFarmy?! Czemu ty TAM właściwie tak często jeździsz?! To pytania z jakimi zmagam się na co dzień. To trzeba poczuć, to trzeba przeżyć, tego trzeba doświadczyć we własnej osobie by zrozumieć o co tam właściwie chodzi. Ludzie myślą że to szkoła językowa. No i w sumie mają racje! Bo to jest szkoła językowa! Tylko taka … niestandardowa! Magiczna! Nietypowa! Przełomowa! W której poczujesz się jak we własnym domu. Dla mnie EduFarma to drugi dom, taka odskocznia od codziennego zgiełku Warszawy. Dzięki ludziom jacy tam przebywają, dzięki niesamowitej atmosferze, dzięki kadrze która cały czas nad nami czuwa czuje się tam doskonale! Połączenie przyjemnego z pożytecznym! Odpoczynek, zabawa, relax, zadania kreatywne przeplatane zajęciami to najlepszy sposób na szybką i skuteczną naukę! EduFarma odmieniła moje życie, tyle wspomnień, tyle przygód, tyle zdobytej wiedzy i umiejętności! Tego nie da się opisać ani o tym opowiedzieć! To po prostu trzeba przeżyć!
P.S. Na zdjęciu widoczna jest tylko część książek które nie wiem jakim cudem udało mi się przerobić w ciągu ostatniego roku, właśnie z EduFarmą, i oczywiście ucząc się z wyróżnieniem w normalnej szkole! Oprócz tego jeszcze miliony kserówek, zadań kreatywnych (filmów, przedstawień, wywiadów, wycieczek), odpowiedzi ustnych, dyskusj, zestawów fiszek oraz zadań online! EduFarma to nie szkoła! EduFarma to PRZYGODA!

 

     Karol Mosakowski, Warszawa – stały bywalec EduFarmy.

\Uwielbiam jeździć do EduFarmy, ponieważ są tam wspaniali ludzie i niezwykła, rodzinna atmosfera. Nauka angielskiego odbywa się w sposób bardzo przystępny i ciekawy, dzięki czemu można szybciej i efektywniej uczyć się tego języka. Nauczycielki starają się jak najbardziej umilić i urozmaicić pobyt w EduFarmie, co bardzo dobrze widać już od samego początku :))

 

Martyna Skubij, Warszawa

 EduFarma-wszystko co najlepsze a to co jest złe tego nie ma. Jest to jedyne miejsce w którym mogę się uczyć przez zabawę. Mam szanse poznać nowych ludzi, pracować wspólnie i pomagać sobie nawzajem. Czuję się tam zawsze wspierany i mobilizowany do nowych doświadczeń. Atmosfera w EduFarmie sprzyja nauce. Polecam tą szkołę i jestem pewien, że każdy przechodząc przez próg drzwi pokocha to miejsce i nie będzie chciał stamtąd wyjść.

 

Sebastian Miszczuk, Zamość        

EduFarma to o wiele więcej niż nauka angielskiego. To drugi dom gdzie zajęcia prowadzi druga mama. Nikt nie jest tam zmuszany do nauki (atmosfera tego domu sprawia, że się uczymy). Zwłaszcza, że zajęcia nie są monotonne. Rozwijają umiejętności takie jak praca w grupie i kreatywność. Co więcej, jedzenie jest zawsze przepyszne. A wśród zadań, spacerów i gier nie ma czasu na nudę.

 

Zuza Kuczyńska, Sitaniec

Według mnie EduFarma to takie nietypowe miejsce w swoistym klimacie, nieco oderwane od otaczającej rzeczywistości ale mające niezastąpiony klimat. Z tą odbiegającą od norm "szkołą" zacząłem przygodę niespełna 3 miesiące temu,w tak krótkim czasie nie tylko nauczyłem się uczyć, ale również odkryłem swoje ukryte możliwości. Niesamowita charyzma nauczycieli i metody nauczania pobudzające zmysły wyobraźni znakomicie wpływają na przyswajanie wiedzy. Otaczające zwierzęta,przyroda i nauka doskonale współgrają.

Polecam z całego serca.

 

     Jakub Gil, Zamość

Uwielbiam przychodzić na zajęcia do EduFarmy ponieważ panuje tam niezwykle ciepła i rodzinna atmosfera. Nie ma stresu, żadnej presji. Pani Magda jest bardzo pomocną i serdeczną osobą, która wraz ze wszystkimi osobami przebywającymi w otoczeniu dba o to, aby EduFarma, która rozwija się w zadziwiającym tempie była wyjątkowym miejscem, gwarantującym perfekcyjne pod każdym względem warunki do nauki. W żadnym innym miejscu nauka nie wchodzi mi tak łatwo i przyjemnie. W EduFarmie można zapomnieć o 'wkuwaniu' ponieważ stosowane tam metody nauki nie męczą, a wręcz sprawiają, że nauka staje się przyjemnością. Obecne tam zwierzaki tylko umilają czas. Z lekcji zawsze wychodzę uśmiechnięta i mądrzejsza! :) Serdecznie polecam :)

 

        Adrianna Knapik, Sitaniec

EduFarma jest po prostu NAJLEPSZA!
-świetna atmosfera-wszyscy są zawsze uśmiechnięci, zarażają pozytywna energia;

na EduFarmie nie można sie nudzić 
-metody nauczania również są warte wyróżnienia :nie jest to mozolne i melancholijne ślęczenie nad książkami. Poprzez ćwiczenia aktywne ,grupowe można nauczyć sie o wiele więcej i szybciej.
Z ogromna chcecie powracam w to miejsce.Pobyt przez okres wakacji wspominam bardzo miło i ciepło. Poznałam wiele nowych osób z ciekawa osobowością. EduFarma uczy i bawi. Kto chociaz raz odwiedzi,to miejsce,zawsze z chęcią będzie do niego powracać ;)

 

       Klaudia Jakubczak, Chomęciska Małe

EduFarma uczy języka w każdym rozumieniu tego słowa. Przygotuje Cię zarówno do egzaminu lub certyfikatu jak i nauczy posługiwania się językiem w praktyce. Cudowna atmosfera zachęca do nauki, a poprzez rozmaite zadania rozwija nie tylko umiejętności językowe, ale też kreatywność i umiejętności pracy w grupie. To świetne uczucie, kiedy łącząc przyjemne z pożytecznym, dobrze się bawisz i jednocześnie uczysz.

 

Magda Kolenda, Warszawa

EduFarma to niepowtarzalne miejsce do nauki, zabawy i wypoczynku. Tu chce się uczyć! Dzięki poznawaniu technik bardziej efektywnego uczenia się zdobywanie tu wiedzy to przyjemność. Nie można oczywiście zapomnieć o wielu zadaniach kreatywnych, które uważam za najlepsza formę nauki. Rozwijam tu swoje umiejętności językowe, ale korzystam także z zajęć z matematyki, dzięki którym, w ubiegłym roku mogłam przygotować się do olimpiady. Jest to dom pełen radości, fantastycznych ludzi i dobrego jedzenia, bo jak wiadomo dobrze odżywiony mózg to podstawa! ☺

 

Karolina Kolenda, Warszawa

dlaczego właśnie edufarma?