EduFarma prowadzi zapisy na zajęcia z matematyki, prowadzone przez najlepszą specjalistkę w swojej dziedzinie, zakochaną w królowej nauk po uszy- Olgę Szablewską.

 

Dajemy Ci pewność, że na zajęciach z matematyki otrzymasz najwyższą jakość nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia, odkryjesz matematyczną pasję, zaczniesz logicznie i kreatywnie myśleć. Pomożemy Ci uzupełnić braki na każdym poziomie Twoich umiejętności.

 

Matematyka

 

zajęcia oparte na zadaniach wykraczających poza podstawę programową, uzupełnione o gry planszowe oraz elementy tworzenia figur przestrzennych. Zajęcia trwają 90 minut/raz w tygodniu, i w maksymalny sposób skupiają się na rozwijaniu logicznego i przestrzennego myślenia.

Grupa max 8 osób, min 6.

 

 

 

zajęcia dla uczniów dla których matematyka nie stanowi problemu, w programie są zadania wykraczające poza podstawę programową, duży nacisk kładziemy na zadania z treścią, dowody, myślenie przestrzenne. Długość zajęć – 90min/raz w tygodniu. Grupa max 6 osób, min 4.

 

 

 

zajęcia dedykowane uczniom, którzy chcą rozwinąć swoje logiczne myślenie, pracujemy tylko na zadaniach wykraczających poza podstawę programową, w ramach tego programu spotykamy się z uczniem dwukrotnie w ciągu tygodnia, 90minut na zadania egzaminacyjne i 60minut na zadania bieżące (materiał realizowany przez ucznia w szkole). Grupa max 6 osobowa, min 4.

 

 

 

przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, podczas zajęć pracujemy tylko na zadaniach egzaminacyjnych oraz na zadaniach przygotowujących do egzaminu, w ramach tego programu spotykamy się z uczniem dwukrotnie w ciągu tygodnia, 90minut na zadania egzaminacyjne i 60minut na zadania bieżące (materiał realizowany przez ucznia w szkole). Grupa max 8 osób, min 6.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

uczniowie po 8 klasie SP. Podczas zajęć realizowany będzie materiał bieżący dla ucznia. Grupa max 6 osób, min 4

 

 

 

uczniowie po gimnazjum. . Podczas zajęć realizowany będzie materiał bieżący dla ucznia. Grupa max 6 osób, min 4.

 

 

 

zajęcia dla uczniów z trudnościami w nauce matematyki, przygotowujących się do matury na poziomie podstawowym. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, trwają 90minut. Grupa max 6 osób, min 4.

 

 

 

 zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej, trwają 90minut, odbywają się raz w tygodniu. Grupa max 4 osoby.

Nasze grupy na rok szkolny 2019/2020!

3 - 4 SP

5 SP

7 SP

8 SP

Szkoła podstawowa

Liceum

1 LO

1 LO

2 LO

3 LO

Szkoła podstawowa

młodsze dzieciaki

Szkoła podstawowa

starsze dzieciaki

Licealiści

EduFarma Magdalena Nasiadka
ul. Grecka 6 (wejście od Pereca)
22-400 Zamość
 
nr konta: 37 1240 6218 1111 0010 6457 5350
 
 
www.edufarma.eu
kontakt@edufarma.eu
www.facebook.com/EduFarmaMagdaSzpryngier