ZALEŻY NAM NA WYSOKIM POZIOMIE NAUCZANIA

  ZARAŻAMY NASZĄ PASJĄ

KORZYSTAMY Z DOBRODZIEJSTW XXIw. I ŻADNA TECHNOLOGIA NIE JEST NAM OBCA ;)

JESTEŚMY PEDAGOGAMI, PASJONATAMI, TUTORAMI           - KTÓRZY CIĄGLE SIĘ DOSZKALAJĄ

SZKOŁA W ZAMOŚCIU

JĘZYK

ANGIELSKI

MATEMATYKA

WARSZTATY

TEMATYCZNE

JĘZYK ANGIELSKI

FCE/CAE

 

Przygotowujemy do ezgaminów FCE (First Certificate in English) potwierdzający znajomość języka na poziomie B1 oraz CAE (Certificate in Advanced English) na poziomie C1, które warto posiadać w swoim CV

LICEALIŚCI I MATURZYŚCI

 

Przygotowujemy do matury  na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Poznasz strategie egzaminacyjne i opanujesz gramatykę, speaking i writing na najwyższym poziomie.

GIMNAZJALIŚCI

 

Kurs językowy dla gimnazjalistów, gdzie przy pomocy gier językowych, czasopism anglojęzycznych i dużym nacisku na konwersacje łamiemy bariery językowe, maksymalnie rozwijając umiejętności językowe.

PODSTAWÓWKA

 

Lekcje języka angielskiego przeplatane są z doświadczeniami i eksperymentami, podczas których dzieciom łatwiej jest zapamiętać nowe słowka. Energia, zabawa i kreatywność to nasza domena!:)

DZIECIAKI Z EDUPAKI

 

Angielski dla najmłodszych. Zapraszamy dzieci w wieku 2-3 latka. Jest to najlepszy czas, do rozpoczęcia nauki języka dla maluszków. Śpiewy, tańce, zabawa z naszymi zwierzakami-dzieci nas pokochają.:)

MATEMATYKA

 

EduFarma otwiera zapisy na zajęcia z matematyki, prowadzone przez najlepszą specjalistkę w swojej dziedzinie, zakochaną w królowej nauk po uszy- Olgę Szablewską. Dajemy Ci pewność, że na zajęciach z matematyki otrzymasz najwyższą jakość nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia, odkryjesz matematyczną pasję, zaczniesz logicznie i kreatywnie myśleć. Pomożemy Ci uzupełnić braki na każdym poziomie Twoich umiejętności.

 

 

 

PODSTAWÓWKA IV-VII

GIMNAZJUM II-III

LICEUM I-III

- Wyrównanie zaległości

- Przygotowanie do                 konkursów

- Wyrównanie zaległości

- Przygotowanie do liceum

- Przygotowanie do konkursów

- Kurs poziom podstawowy

- Kurs poziom rozszerzony

- Kursy maturalne

EDUAKADEMIA

EDUAKADEMIA