oszczędność czasu               wygoda i komfort              elastyczność zajęć                LEKCJE ZDALNE

„Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej”.

My w Edufarmie wiemy to doskonale i dlatego chcemy CI zaproponować naukę w najlepszych dla Ciebie warunkach. Zapomnij o staniu w korkach w drodze do szkoły, zapomnij o kawach z automatów czy niewygodnych krzesłach. Idealne warunki do nauki masz właśnie u siebie w domu.

Więc usiądź w Swoim ulubionym fotelu, lub na Swojej ulubionej kanapie, możesz nawet wyjść do Swojego ogrodu. Zaparz Swoją ulubioną kawę czy herbatę i w pełni zrelaksowany zacznij naukę. Jedyne co potrzebujesz to trochę czasu i komputer.

W swoim domu stworzyłeś sobie idealne warunki, resztą zajmiemy się my.

Już dziś zapisz się na darmową lekcję próbną.

Zapraszamy
EDU Farma

NAUKA NA KAŻDYM POZIOMIE ZNAJOMOŚCI JĘZYKA

60MIN /70ZŁ

GENERAL ENGLISH

BUSSINES ENGLISH

FCE/CAE

       Języki obce towarzyszą mi w życiu od najmłodszych lat, ale moja przygoda zaczęła się od jez.niemieckiego którego nauczyłem się trochę spędzając wakacje u babci. Kolejny był język angielski i rosyjski. Lecz tylko jeden z tych języków pozostał w moim życiu - ANGIESLKI.  Moja ostatnia przygoda z językiem to szwedzki, dzięki któremu ponownie znalazłem się po drugiej stronie biurka. I to właśnie ze Szwecji po czterech latach wracam do Polski żeby dołączyć do zespołu

Edu Farmy.

 

Rafał Sadowski

Nauczyciel ONLINE

„Nauka w biegu”. Dużo podróżujesz? Często zmieniasz miejsce pobytu, przez co nie możesz zapisać
się na kurs o którym od tak dawna marzyłeś?

Nic straconego. My na Edu Farmie idziemy z duchem
czasu i mamy dla Ciebie rozwiązanie. Potrzebujesz jedynie komputera i Internetu. Czy jesteś na morzu czy w hotelu czy w pociągu, dotrzemy do Ciebie wszędzie gdzie dociera Internet.

 

Zapisz się nadarmową lekcję i ucz się z najdalszych zakątków świata;)