Język angielski – jednym z naszych wiodących przedmiotów. Nasze zupełnie indywidualne podejście do każdego ucznia, zaskutkowało wieloma językowymi certyfikatami, ale przede wszystkim możemy się poszczycić tym, że skutecznie łamiemy bariery językowe, dając naszym uczniom wiarę w swoje możliwości. Budujemy ich pewność siebie, dodajemy skrzydeł, uczymy jak się uczyć by odnieść sukces!

 

Nasi podopieczni rozwijają skrzydła;  Staż w Teksasie, Rocket Center w Stanach czy Brytyjskie Uniwersytety, to wszystko było w zasięgu ich ręki (o naszych absolwentach możecie poczytać w  sekcji                                            Angielski to nie przedmiot w szkole i kartkówki, język angielski dla nas to styl życia, otwarte drzwi zawodowej drogi i pasja do poszerzania horyzontów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LICEUM

I-III

Maluchy

Angielski

MALUCHY

 

Dla kogo:

dla każdego dzieciaka w wieku 4-5 lat, żywiołowego, wycofanego, takiego którego wszędzie nosi i takiego który siedzi cichutko w kąciku. Każdy charakterek znajdzie u nas swoje miejsce, a nasza cudowna nauczycielka odpowiednio zmotywuje go do pracy i zaangażowania podczas zajęć.

 

Jak uczymy:

ciągle powtarzamy, że najważniejsze dla nas jest dziecko i jego potrzeby, to właśnie wokół nich kręcą się nasze zajęcia. Prowadząc lekcje, kierujemy się przede wszystkim spełnieniem najważniejszych potrzeb dziecka, tak jak w piramidzie Maslova – poczuciu bezpieczeństwa, zaspokojeniem potrzeb fizjologicznych, stawiamy nacisk zarówno na potrzebę przynależności do grupy jak

i szacunku i uznania... osiągnąwszy ten poziom – szalejemy z kreatywnością osiągając ostatni szczebel piramidy -samorealizację.

Brzmi ciekawie? Chcemy aby każde dziecko, które uczestniczy w naszych zajęciach czuło się jak DaVinci – mogło tworzyć; kleić, wycinać, malować, rysować, szyć, wykonywać proste eksperymenty, śpiewać, tańczyć, świetnie się bawić poznając świat, a to wszystko w języku angielskim, który dominuje na naszych zajęciach.


Oswajamy dzieci z językiem poprzez zabawę, ale reagujemy też na oznaki stresu – jeśli dziecko nie rozumie, powtarzamy, zachęcamy do współpracy, tłumaczymy polecenia w języku polskim. Ba być MEGA twórczo i przyjemnie!

 

Czas trwania zajęć:

90 minut / raz w tygodniu

  

Dla kogo:

zajęcia idealne dla Dzieci, które miały już styczność z językiem angielskim. Przyjmujemy dzieci dla których prace manualne i mini doświadczenia to świetna zabawa. Dzieci które lubią śpiewać i bawić się w grupie z innymi dziećmi będą miały zdecydowanie łatwiej podczas zajęć. A te, które uwielbiają planszówki – to już w ogóle nie będą chciały iść do domu

 

Jak uczymy:

Naszym standardowym i nadrzędnym celem jest zapewnienie dziecku poczucia bezpieczeństwa, przynależności do grupy, szacunku i uznania. Poprzez kreatywne i twórcze podejście naszego nauczyciela do prowadzenia zajęć, dziecko osiąga u nas najwyższy poziom z piramidy Maslova – samorealizację. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby Dzieci same czuły przyrost wiedzy oraz ich świadomość z zakresu potrzeby porozumiewania się w języku obcym wzrastała. Podczas zajęć z 6-7 latkami jest dla nas istotne, aby dzieciaki zaczynały pisać i czytać w języku angielskim. Obydwie te umiejętności rozwijamy przy wykorzystaniu specjalnie dostosowanych do tego gier i zabaw.

 

Jednym słowem, staramy się aby dzieciaki nie odczuwały stresu w szkole z powodu nowego przedmiotu jakim jest język obcy, który w szkołach często nie przypomina już zajęć przedszkolnych. Zajęcia prowadzone są głównie w języku angielskim, zagadnienia gramatyczne zawsze wyjaśniamy po polsku. Dobra zabawa, kreatywność i brak stresu – to klucz do tych zajęć.

 

Czas trwania zajęć:

90minut / raz w tygodniu + 60 minut szkolne 

Dzieciaki z EduPaki – 5 latki

Edu Explorers Ready for School - 6-7 latki gotowe na szkołę (I klasa)

SZKOŁA PODSTAWOWA

 

Dla kogo:

Zajęcia dedykowane dzieciom z 3 klasy szkoły podstawowej. To prawdziwy kurs w powietrzu – czyli idealny dla dzieci które mają problemy z długotrwałą koncentracją, nie lubią siedzieć w miejscu,
ciągle się kręcą, lubią śpiewać i tańczyć (albo jeszcze o tym nie wiedzą, że lubią).

 

Jak uczymy:

Celem tego kursu jest stopniowe wprowadzanie dziecka w nieograniczony świat nauki poprzez jego własne kreatywne działanie. Dzieci tworzą makiety, plakaty, filmiki, kreskówki online. W tym kursie wyobraźnia nie zna zgranic. Kreując i tworząc zwracamy bardzo dużą uwagę na interakcje międzyludzkie. Uczymy prosić, przepraszać, dziękować, używać komunikatu „ja”. Cały cykl zajęć oparty jest na EduFarmowych wartościach. Staramy się, aby poprzez ten kurs dziecko odkryło swoje mocne strony i talenty, i jednocześnie umiało pomagać innym.
 

Wiedząc, że trzecia klasa to już nie tylko zabawa aprytnie łączymy zagadnienia objęte podstawą programową z umiejętnościami kluczowymi. Proszę pamiętać, że należąc do EduFarmowej

społeczności, dziecko ma możliwość nieodpłatnych konsultacji z nauczycielem lub EduWolontariuszami w celu nadrobienia zaległości szkolnych, przygotowania do sprawdzianu itp..

 

Czas trwania zajęć:

90minut / raz w tygodniu + możliwość dodatkowych konsultacji w piątki.

SZKOŁA PODSTAWOWA

3 SP

4 SP

 

Dla kogo:

Uczniowie klas 4 znajdą w tym kursie pocieszenie. Zarówno Ci piątkowi jak i Ci którzy z angielskim idą
zawsze pod prąd.

 

Jak uczymy:

Podstawa programowa w 4 klasie zaczyna być wymagająca i my dokładamy wszelkich starań aby
gruntownie odwoływać się do jej zagadnień zarówno w typowym wypełnianiu luk jak i w
konwersacjach. W tym kursie uczniowie znajdą sporo pracy projektowej budującej ich umiejętności
miękkie, pracy w grupie, komunikacji oraz metody rozwiązywania zadań. Ten kurs, to rok
zaprzyjaźniania się z językiem, jako towarzyszem na całe życie

 

Czas trwania zajęć:

90minut / raz w tygodniu + możliwość dodatkowych konsultacji w piątki.

 

Dla kogo:

Uczniowie klas 5 którzy mają już solidne podstawy językowe, chętni do pracy, zmotywowani.

 

Jak uczymy:

W tym kursie nie ma czasu na nudę. Uczniowie szlifują swoje umiejętności, rozszerzając zagadnienia gramatyczne oraz pracują nad wzbogacaniem słownictwa. Podczas zajęć uczą się wyszukiwać
niezbędne informacje w internecie, tworzą kreatywne notatki ale przede wszystkim super się bawią przy realizowaniu projektów tematycznych.

 

Czas trwania zajęć:

90 minut / raz w tygodniu + możliwość dodatkowych konsultacji w piątki.

5 SP

6 SP

 

Dla kogo:

Zapraszamy roztargnionych szóstoklasistów, którzy chcieliby trochę się językiem pobawić, ale i są skłonni do pracy nad zaległościami.

 

Jak uczymy:

Szóstoklasiści podczas tego kursu pracują i projektowo i książkowo. Duży nacisk kładziemy na komunikację oraz utrwalenie struktur gramatycznych. W czasie zajęć wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz nieustannie zachęcamy dzieciaki do współpracy i dzielenia się zdobytą wiedzą z innymi dziećmi.

 

Czas trwania zajęć:

90 minut / raz w tygodniu + możliwość dodatkowych konsultacji w piątki.

 

Dla kogo:

Zajęcia dedykowane aktywnym, bardzo sprawnym językowo uczniom, którzy swoją wiedzą wykraczają poza poziom podstawy programowej do 7 klasy.

 

Jak uczymy:

Kurs oparty jest na działaniach projektowych, podczas zajęć jednym z naszych
priorytetów jest wzmocnienie umiejętności miękkich i realizacja zagadnień z obszaru kompetencji
kluczowych

 

Czas trwania zajęć:

90 minut / raz w tygodniu + możliwość dodatkowych konsultacji w piątki.

7 SP

8 SP

 

Dla kogo:

Kurs dedykowany uczniom klas 8 chcących rzetelnie przygotować się do egzaminu ósmoklasisty i tym samym ułatwić sobie start w liceum.

 

Jak uczymy:

Kurs dedykowany uczniom klas 8 chcących rzetelnie przygotować się do egzaminu ósmoklasisty i tym samym ułatwić sobie start w liceum.

 

Czas trwania zajęć:

90 minut / raz w tygodniu + możliwość dodatkowych konsultacji w piątki.

 

Dla kogo:

Kurs na odważnych i ciekawych świata licealistów, którzy ukończyli szkołę gimnazjalną, posiadających ugruntowaną wiedzę językową, chcących realizować ciekawe językowe projekty

 

Jak uczymy:

Bardzo intensywny kurs, docelowo przygotowujący do matury rozszerzonej, ale w pierwszym roku bazujący na niestandardowych formach nauczania, dużo nowoczesnych technologii, komunikacji, pracy w parach, grupach, absolutna eksplozja kreatywności!

 

Czas trwania zajęć:

90 minut / raz w tygodniu 

 1 LO - po gimnazjum

1 LO - po podstawówce

 

Dla kogo:

Zajęcia dedykowane uczniom którzy skończyli 8 klasową szkołę podstawową i czują się jakby skakali na głęboką licealną wodę. Ten kurs jest dla uczniów chcących wyrównać zaległości, dążących do matury rozszerzonej

 

Jak uczymy:

Nawiązując do nowej podstawy programowej, która charakteryzuje się bardzo wysokim poziom matury rozszerzonej, podczas pierwszego roku naszego kursu będziemy kładli nacisk na opanowanie wszystkich uczniowskich zaległości i motywację do działania. Naszym celem jest aby uczeń uświadomił sobie realnie w którym miejscu językowej przygody się znajduje oraz zaplanował ścieżkę rozwoju aż do matury rozszerzonej. Podczas tego kursu używamy dużą ilość aplikacji mobilnych, korzystamy z nowych technologii, kładziemy nacisk na wykorzystywanie umiejętności miękkich.

 

Czas trwania zajęć:

90 minut / raz w tygodniu + możliwość dodatkowych konsultacji w piątki.

 

Dla kogo:

drugoklasiści chcący zdawać maturę rozszerzoną z języka angielskiego,

 

Jak uczymy:

podczas zajęć przygotowujemy się ściśle do matury rozszerzonej wykonując głównie zadania maturalne. Pracujemy również nad motywacją nastolatków, uczymy zabierać głos w dyskusji, bronić własnych przekonań. Naszym zadaniem jest również wspierać młodzież w słabszych chwilach, dodawać im skrzydeł i pomagać w osiąganiu wyznaczonego celu.

 

Czas trwania zajęć:

90 minut / raz w tygodniu 

 2 LO - rozszerzenie

3 LO - rozszerzenie

 

Dla kogo:

kurs dedykowany uczniom którzy postanowili spróbować swoich sił przy maturze rozszerzonej.

 

Jak uczymy:

podczas trwania tego kursu realizujemy treści zawarte w repetytorium maturalnym,
uzupełniamy wiedzę kursantów, dajemy motywacyjnego powera do działania, towarzyszymy
maturzystom w drodze do osiągnięcia wymarzonego celu.

 

Czas trwania zajęć:

90 minut / raz w tygodniu + możliwość dodatkowych konsultacji w piątki.

zależy nam na wysokim poziomie nauczania  

 

zarażamy naszą pasją

 

korzystamy z dobrodziejstw XXI w. i żadna technologia nie jest nam obca ;)

 

jesteśmy pedagogami, pasjonatami, tutorami - którzy ciągle się doszkalają

LICEUM

OPINIE O NAS

 

Język angielski – jednym z naszych wiodących przedmiotów. Nasze zupełnie indywidualne podejście do każdego ucznia, zaskutkowało wieloma językowymi certyfikatami, ale przede wszystkim możemy się poszczycić tym, że skutecznie łamiemy bariery językowe, dając naszym uczniom wiarę w swoje możliwości. Budujemy ich pewność siebie, dodajemy skrzydeł, uczymy jak się uczyć by odnieść sukces!

 

Nasi podopieczni rozwijają skrzydła;  Staż w Teksasie, Rocket Center w Stanach czy Brytyjskie Uniwersytety, to wszystko było w zasięgu ich ręki (o naszych absolwentach możecie poczytać w  sekcji 

 

 

                                                     

 Angielski to nie przedmiot w szkole i kartkówki,

język angielski dla nas to styl życia, otwarte

drzwi zawodowej drogi i pasja do poszerzania horyzontów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OPINIE O NAS

EduFarma Magdalena Nasiadka
Sitaniec 254
22-400 Zamość
 
nr konta: 37 1240 6218 1111 0010 6457 5350
 
 
www.edufarma.eu
kontakt@edufarma.eu
www.facebook.com/EduFarmaMagdaSzpryngier