Skorzystaj bezpłatnie z naszej wiedzy ;-)

Chcesz wiedzieć więcej ? Rozwijać się w swoim wolnym czasie ? 

EduFarmowy kanał YouTube

Bezpłatny ANGIELSKI z EduFarmą #ONLINE

a na nim filmy z serii:

#UCZ SIĘ Z TUŁECKĄ - uczysz się i masz wrażenie, że nadal stoisz w miejscu?? Tu znajdziesz wyjaśnienia gramatyczne, wskazówki jak pisać wypracowania, oraz jak pisać testy by zdobyć maksymalną ilość punktów!

 

#INSPIRUJĄCE EDU ROZMOWY - to miejsce idealne dla tych, którzy chcą osiągnąć w życiu szczęście i spokój. Rozmowy z prawdziwymi ekspertami od szczęścia, emocji, relacji, uzależnień, mediacji i wielu innych tematów, które są niezwykle ważne dla funkcjonowania rodziny. Czujesz, że potrzebujesz zmiany, ale nie wiesz od czego zacząć? Zapraszam na mój kanał YT;-)

 

#LEKCJE EDUWYCHOWAWCZE - seria nagrań z naszych cotygodniowych lekcji eduwychowawczych - czyli rozmów z uczniami o życiu, emocjach, celach, marzeniach

 

#BEZPŁATNE WEBINARY - seria nagrań o nauce w ONLINE 

Fiszki, live'y, wskazówki, ciekawe strony internetowe z zadaniami dla uczniów oraz motywacyjne wsparcie do działania! 

 

Szukasz miejsca, które będzie Ci regularnie podsyłało konkretną wiedzę oraz ciekawostki językowe - wskakuj do grupy!

Jeśli szukasz ciekawych inspiracji i wskazówek jak pisać ciekawiej, jak uczyć się synonimów słów, które już znasz, lub interesują Cię ciekawe angielskie zwroty lub konstrukcje, to miejscem idealnym dla Ciebie będzie nasz EduFarmowy kanał na Instagramie - @ogarnijangielski

 

Więc #nie rób wiochy*, #nie odkładaj na później*, #powiem bez ogródek*, weź się do roboty teraz, a #pójdzie Ci jak po maśle*!

 

*tłumaczenia wszystkich tych wyrażeń znajdziesz na naszym Instagramie! ;-)

 

 

Masz kłopot z pisaniem pięknych rozprawek i ciekawych maili? Na naszym Instagramie publikujemy serię #writingtips czyli ciekawych wskazówek i fraz, które sprawią, że Twoje wypracowanie poszybuje na wyższy poziom! Pamiętaj, do  każdego Twojego egzaminu z języka angielskiego możesz się przygotować na naprawdę świetnym poziomie! Wystarczy sięgnąć po dobre rozwiązania!

 

YouTube

Dołączam do bezpłatnej grupy

Taaak! Chcę dołączyć do Twojego Instagrama!

Taaak! Chcę pisać na wyższym poziomie !

Baza synonimów i ciekawych zwrotów

Rozprawki i maile bez tajemnic!

EduFarma Magdalena Tułecka
 
Sitaniec 254
22-400 Zamość
 
kontakt@edufarma.eu
 
 
 
 

Regulamin i Polityka Prywatności