ODKRYJ JAK TWOJE DZIECKO 
UCZĄC SIĘ, MOŻE BYĆ SOBĄ!

Nie masz czasu na kurs?
EduFarmowa PLATFORMA edukacyjna pomoże Ci w każdej chwili:

Język Angielski

Matematyka

Szkoła Podstawowa - klasy 1-3

Jeśli Twoje dziecko nie nadąża nad materiałem szkolnym, jest zniechęcone do zajęć, ma trudności w zapamiętywaniu materiału, stresuje się lekcjami a Ty chcesz, by cieszyło się ze zdobywanej wiedzy pod okiem nauczyciela, który potrafi się cieszyć razem z dzieckiem z jego najdrobniejszych sukcesów a przy tym dobrze się bawią - to po prostu wybierz nasze zajęcia.

Język Angielski

Matematyka

Szkoła Podstawowa - klasy 4-8

Masz pod dachem zbuntowanego nastolatka? Albo wycofanego ufoludka, któremu nauka do niczego nie jest potrzebna? A może masz ich obydwóch? Nauka matmy czy angielskiego to jedno, ale odnalezienie sensu w życiu, motywacji do działania, wiary w siebie - to tematy, które przewijają się u nas pomiędzy potęgami i stroną bierną. Jeśli Twoje dziecko mówi, że nie chce - umów je na rozmowę z nami. Ta rozmowa zmieni Wasze życie, jeśli nie od razu to za chwilę.

Zmienne nastroje, informacja, że wszystko w porządku, długie godziny spędzone w telefonie, bóle brzucha, zamknięty pokój, średnie oceny.... znasz ten stan? 

Życie licealnego nastolatka to emocjonalny rollercoaster. Ogarnianie życia szkolnego staje się prawdziwym wyzwaniem przy totalnej burzy hormonów i budowaniu prawdziwego JA. Bez angielskiego i logicznego myślenia ciężko będzie spełniać marzenia, które rodzą się teraz w nastoletnich głowach. Chcesz doświadczyć prawdziwego powera i mieć poczucie, że ktoś czuwa nad wspaniałym procesem budowania wartości siebie ucząc angielskiego lub matmy? 

Język Angielski

Matematyka

Szkoła Średnia - klasy 1-2

Czas żeby się ogarnąć. Marzenia są (lub niedługo będą) ale wynik maturalny sam się nie zrobi. Wskakuj do nas! Oprócz lekcji w ONLINE masz do dyspozycji stały nadzór nad postępami oraz regularną motywację do działania!

Chcesz pogadać o przyszłości, swoich wyborach czy rozterkach - nie ma sprawy ;-) Znajdziemy dla Ciebie czas.

Godziny zajęć w grupach Ci nie odpowiadają? Masz potrzebę omówienia pewnych zagadnień w pojedynkę? A może po prostu chcesz mieć nas na wyłączność?? 

 

Nie ma problemu! Jeśli tylko nasze kalendarze znajdą wspólną przestrzeń - zapraszamy do zajęć indywidualnych!

           1 lekcja: 

 

 

 

Pakiet 4 lekcji:

Język Angielski

Matematyka

Język Angielski

Matematyka

Język Angielski

REZERWUJĘ MIEJSCE

KUPUJĘ DOSTĘP

Matematyka

Matura Rozszerzona i Podstawowa

Odkryj jak Twoje Dziecko łączy KREATYWNOŚĆ z ANGIELSKIM

A gdyby tak cały szkolny angielski był w jednym miejscu....

Dzieci spełniają swoje marzenia! Stają się angielskimi inżynierami ;-) Projektują i budują ze swoich ulubionych klocków realizując zagadnienia omawianego tematu. 

 

Jaka jest różnica pomiędzy Marsem a Jowiszem, jak żyje święty Mikołaj, konstrukcja mostów, które utrzymają 4 samochody - to tę wiedze i umiejętności są już bogatsi nasi uczestnicy... a przed nami o wiele, wiele więcej... 

 

Zajęcia odbywają się w soboty ( ONLINE). Liczba miejsc jest ograniczona.

Potrzebujesz zajęć 1 na 1 ?

EduPlatforma to dostęp do ponad 2000 zadań z gramatyki i słownictwa, zestawów egzaminacyjnych, testów, wskazówek do rozwiązywania zadań oraz zajęć coachingowych dla dzieci i młodzieży.

SPRAW, ABY TWOJE DZIECKO POTRAFIŁO UŻYWAĆ ANGIELSKIEGO PODCZAS ZABAWY

EduFarma Magdalena Tułecka
 
Sitaniec 254
22-400 Zamość
 
kontakt@edufarma.eu
 
 
 
 

Regulamin i Polityka Prywatności