Zajęcia kursowe z Panią Olgą Szablewską odbywają się pod hasłem 

CHCIEĆ TO MÓC!

 

EduFarma prowadzi zapisy na zajęcia z matematyki, prowadzone przez najlepszą specjalistkę w swojej dziedzinie, zakochaną w królowej nauk po uszy- Olgę Szablewską.

 

Dajemy Ci pewność, że na zajęciach z matematyki otrzymasz najwyższą jakość nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia, odkryjesz matematyczną pasję, zaczniesz logicznie i kreatywnie myśleć. Pomożemy Ci uzupełnić braki na każdym poziomie Twoich umiejętności.

 

Matematyka

Nasze grupy na rok szkolny 2019/2020!

Szkoła podstawowa

Szkoła podstawowa

młodsze dzieciaki

Szkoła podstawowa

starsze dzieciaki

Licealiści

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

ZAJĘCIA Z MATEMATYKI DEDYKOWANE SĄ OSOBOM KTÓRE:

- CHCĄ SIĘ UCZYĆ

- MAJĄ CEL

- WIEDZĄ DO CZEGO DĄŻĄ

- MAJĄ POTRZEBĘ NAUKI, ALE NIE WIEDZĄ JAK SIĘ ZA NIĄ ZABRAĆ

- SĄ ZDOLNI, MAJĄ PROBLEMY, ROZUMIEJĄ MATMĘ I DLA TYCH,

KTÓRZY JEJ W OGÓLE NIE ROZUMIEJĄ

– KAŻDY ZNAJDZIE U OLGI SWOJE MIEJSCE, ALE WSPÓLNY MIANOWNIK JEST JEDEN – MUSI CHCIEĆ!

- WCHODZĄC NA ZAJĘCIA, TELEFON ZOSTAWIAJĄ W KOSZYKU!

W roku szkolnym 2019/2020 na zajęcia kursowe (poniedziałek – czwartek) z matematyki przyjmujemy TYLKO uczniów potrafiących współpracować z nauczycielem oraz z innymi.

W tych dniach chcemy pracować z uczniami, którzy wchodząc na zajęcia odkładają telefon, rzetelnie pracują, nie oszukują ani siebie, ani nauczyciela, ani rodziców.

Każdy uczeń zostaje wyposażony przez nas w piórnik z wszystkimi przyrządami niezbędnymi do nauki matematyki – w tym w kalkulator oraz zeszyt.

 

Piątek – dzień otwarty, w godzinach 14.30 – 17.00

Matematyczne Piątki to dni w których osoby które nie dostały się do grup od  poniedziałku do czwartku, będą mogły przyjść i skorzystać z naszej pomocy oraz pomocy wolontariuszy. Dzieci które będą pracowały solidnie, odkryją swoją moc i potencjał, będą mogły dołączyć do grup w ciągu roku szkolnego.

WAŻNE

 

Dla kogo:

Zapraszamy uczniów zainteresowanych i chętnych rozwijać swoje umiejętności matematyczne

 

Jak uczymy:

Zajęcia rozwijające logiczne myślenie oraz rozszerzające treści podstawy programowej z matematyki. Uczniowie uczą się wykorzystywać swoją wiedzę z różnych dziedzin podczas pracy nad zadaniami logicznymi, pracują nad zadaniami konkursowymi, uczą się poprawnych zapisów i świetnie się przy tym bawią.

 

Czas trwania zajęć:

90 minut / raz w tygodniu

 

Dla kogo:

Zapraszamy uczniów z trudnościami z zakresu matematyki w szkole podstawowej, chcących wyrównać braki oraz takich, którzy chcą się poczuć pewnie z zakresu matematyki.

 

Jak uczymy:

Podczas tych zajęć najważniejszym aspektem jest dla nas wzmocnienie dziecka, dostrzeżenie jego mocnych stron, motywowanie go do działania i pobudzenie wiary w swoje własne możliwości. Realizowane zadania pochodzą z podstawy programowej do 6 klasy.

 

Czas trwania zajęć:

90 minut / raz w tygodniu

 

Dla kogo:

zajęcia dedykowane pracowitym uczniom z wyraźnymi zainteresowaniami z zakresu matematyki

 

Jak uczymy:

podczas tych lekcji uczniowie rozwiązują zadania wykraczające poza podstawę programową dla klasy 7 szkoły podstawowej, pracują nad projektami łączącymi różne przedmioty, uczą się prawidłowych zapisów, budują poczucie własnej wartości, mają przestrzeń na prezentowanie swoich myśli i opinii, uczą się zasad dyskusji „z klasą”

 

Dla kogo:

Kurs dedykowany uczniom którzy chcą dobrze przygotować się do egzaminu ósmoklasisty oraz mających świadomość, że matematyka jest ważnym przedmiotem w dalszej edukacji.

 

Jak uczymy:

Kurs przebiega w oparciu o repetytorium do matematyki i obejmuje wszystkie działy ujęte w podstawie programowej. Uczy metod rozwiązywania zadań oraz kładzie duży nacisk na zapis zadań. W ramach kursu uczniowie odkrywają motywację do nauki, przekonują się, że nauka może być przyjemna, zabawna i jednocześnie jest to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu z rówieśnikami

5 KLASA – SZKOŁA PODSTAWOWA

6 KLASA – SZKOŁA PODSTAWOWA

7 KLASA – SZKOŁA PODSTAWOWA

8 KLASA – SZKOŁA PODSTAWOWA 

KURS przygotowujący do egzaminu

Liceum

Dla kogo:

kurs dedykowany uczniom klas pierwszych, absolwentom gimnazjum

 

Jak uczymy:

Podczas tych zajęć staramy się rozwijać umiejętności matematyczne dzieci, pobudzać logiczne myślenie, kurs przeznaczony jest dla uczniów którzy myślą o maturze rozszerzonej z matematyki.

1 KLASA LO – po gimnazjum

Dla kogo:

Kurs przeznaczony jest dla uczniów klas pierwszych szkół średnich, którzy są po ośmiu klasach szkoły podstawowej

 

Jak uczymy:

kurs pomaga dzieciom wdrożyć się w system szkoły średniej i wyrównać zaległości z zakresu szkoły podstawowej. Podczas zajęć motywujemy młodych uczniów do pracy, pomagamy im odkryć sens edukacji, a tym co już wiedzą że człowiek uczy się przez całe życie, pomagamy wytyczać nowe cele i kontrolujemy dążenia do ich osiągnięcia.

1 KLASA LO – po podstawówce

Dla kogo:

na ten kurs zapraszamy wszystkich, dla których matematyka nie jest mocną stroną

( i tych którzy myślą, że nie jest)

 

Jak uczymy:

podczas całorocznego kursu pomagamy nadrobić uczniowskie zaległości z lat ubiegłych, wspieramy ucznia w realizacji bieżącego materiału. Staramy się znaleźć w uczniu mocne strony i wspierać go w realizacji swoich celów (jeśli uczeń ma problemy ze sprecyzowaniem swoich celów, to chętnie wytyczymy je razem)

 

 

2 LO – podstawa

Dla kogo:

kurs przeznaczony dla uczniów klas 2 szkół średnich, chcących zdawać maturę na poziomie rozszerzonym

 

Jak uczymy:

w ramach zajęć pomagamy z bieżącym materiałem szkolnym, realizujemy zadania

z zakresu matury rozszerzonej, motywujemy uczniów do pracy własnej, słuchamy ich potrzeb, dajemy szansę na rozwijanie umiejętności miękkich w tym pracę w grupie oraz zdolności komunikacyjne.

 

 

 

2 LO – rozszerzenie

Dla kogo:

kurs przeznaczony jest dla uczniów którzy mają problemy z matematyką oraz tych którzy zdecydowali się zdawać tylko poziom podstawowy na maturze

 

Jak uczymy:

Kurs bazuje na zadaniach maturalnych z zakresu matury podstawowej, w ramach zajęć pomagamy również z bieżącym materiałem szkolnym oraz staramy się nadrobić uczniowskie zaległości

 

3 LO – podstawa

Dla kogo:

zapraszamy uczniów klas 3, chcących zdawać maturę rozszerzoną z matematyki

 

Jak uczymy:

Cały kurs bazuje na zadaniach maturalnych, uczymy również strategii rozwiązywania zadań

 

 

 

3 LO – rozszerzenie

EduFarma Magdalena Nasiadka
Sitaniec 254
22-400 Zamość
 
nr konta: 37 1240 6218 1111 0010 6457 5350
 
 
www.edufarma.eu
kontakt@edufarma.eu
www.facebook.com/EduFarmaMagdaSzpryngier