Koniec z nudnymi i sztywnymi zajęciami w szkołach językowych,

czas na rozwijanie talentów poszczególnych uczniów, gdzie liczy się najwyższej jakości nauczanie,

długotrwałe efekty i motywowanie do samodzielnej pracy i rozwoju. 

To prawdziwa edukacja i ratunek dla ucznia.

tutoring

staje się mentorem, pomagającym poszukiwać właściwej drogi do wiedzy swojemu uczniowi.

MIND MAP– (Mapa myśli) jest to jedno z narzędzi wykorzystywanych w EduFarmie, będące szczególnym rodzajem notowania, zwiększającym zapamiętywanie i efektywność pracy, przy wykorzystywaniu obu półkul mózgowych. Lewej (logicznej) do analitycznej, racjonalnej i logicznej pracy i prawej (intuicyjnej) do twórczej, wizualnej i przestrzennej.

 

KAHOOT- to nowoczesna aplikacja polegająca na tworzeniu i przeprowadzaniu interaktywnych quizów językowych, wykorzystująca potencjał urządzeń mobilnych, którymi dysponują uczniowie, czyli telefony, tablety, za pomocą których podopieczni będą mogli odpowiadać na pytania zawarte w teście. Jest to bardzo przyjemna i skuteczna metoda nauki języka zwiększająca atrakcyjność zajęć.

DRAMA- By zajęcia w naszej szkole były jeszcze ciekawsze, wykorzystujemy metodę dramy do nauki języka angielskiego. Dzięki niej wchodzenie w określone role, improwizacje nauczyciela i uczniów pozwalają kreować rzeczywistość. W myśl Konfucjusza: ,, Powiedz mi- a zapomnę, pokaż mi-a zapamiętam, pozwól mi wziąć udział- a zrozumiem!

DUBBING– polega na podkładaniu głosów do fragmentów bajek, fimów, teledysków w języku angielskim. Jest to bardzo kreatywna metoda nauki połączona z zabawą. Uczeń przyswaja sobie angielskie zwroty w nietuzinkowy sposób. Dzięki tej metodzie, nauka języka angielskiego już nigdy nie wyda się nudna!

FUNNY STORIES - metoda, która polega na układaniu zabawnych historyjek, w celu szybszego uczenia się słownictwa, zwłaszcza angielskich idiomów. Dzięki zaangażowaniu swojej wyobraźni, tworzeniu kolorowych, intrygujących historii w krótkim czasie stworzysz z nami bazę słówek, do których zawsze będzie można wrócić bez żadnego wysiłku.

FISZKI– wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć językowych, dowodzi, ze systematyczna nauka słówek jest jednym z najważniejszych elementów nauki języka, to klucz do sukcesu. By urozmaicić naukę, stosujemy fiszki jako niezawodną i efektywną metodę zapamiętywania.
 

GRY I ZABAWY - podczas zajęć w EduFarmie wykorzystujemy zabawę i gry edukacyjne do nauki języka. Dzięki takiej metodzie uczeń szybko zapamięta słownictwo oraz przyswoi sobie reguły gramatyczne spędzając czas w miłej i przyjemnej atmosferze.

FILMY- W EduFarmie, istotne jest dla nas pokazanie, że nauka języka może być ciekawa, twórcza i kreatywna, dlatego regularnie tworzymy anglojęzyczne, krótkometrażowe filmiki, w których uczestniczą nasi podopieczni. Mamy stworzonych wiele materiałów filmowych, pokazujących, że zajęcia języka angielskiego w EduFarmie to zupełnie inny wymiar nauki.

WORKSHOP- organizujemy wiele ciekawych projektów min. "Box of lies" na podstawie "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon", autorska gra "Brellock Holmes”, "detektywistyczny kurs językowy”. To wszystko po to, by zajęcia w naszej szkole były skuteczne, innowacyjne i niestandardowe. Taki sposób nauki rozwijaja ekspresję i wyobraźnię, a także usprawniania myślenie twórcze. Gwarantujemy , że nasze lekcje na długo pozostaną w pamięci, a Wasze dziecko pokocha naukę.
 

Tutoring?

 

Nasiadka Magda i Olga Szablewska to certyfikowani tutorzy.  W pracy tutorskiej, wraz z uczniem szukamy jego prawdziwej ścieżki, popartej jego talentami, zainteresowaniami. Motywujemy do rzetelnej pracy, której efekty cieszą i ucznia, i tutora. Relacja tutorska oparta jest na zaufaniu, wierze w możliwości ucznia, silnej motywacji do pracy, refleksji. To pasja, która łączy  uczenie i uczenie się.

Więcej o projekcie tutorskim możesz przeczytać na stronie ukończonego przez nas Collegium Vratislaviense https://cw.edu.pl/tutoring/

 

 

 

 

Dlatego...

Nasza szkoła to:

Tutor w EduFarmie:

  indywidualne podejście do ucznia, dostosowanie programu do potrzeb i poziomu wiedzy,  tworzenie przyjaznej relacij z uczniem oraz rozpoznaniu mocnych stron, talentów ucznia i określeniu, które umiejętności należy rozwijać, które wzmacniać, a czego podopiecznemu brakuje.

NASZE METODY NAUCZANIA:

EduFarma Magdalena Nasiadka
Sitaniec 254
22-400 Zamość
 
nr konta: 37 1240 6218 1111 0010 6457 5350
 
 
www.edufarma.eu
kontakt@edufarma.eu
www.facebook.com/EduFarmaMagdaSzpryngier